Rossmann

Rossmann


Popüler Rossmann Mağazaları


Şehirlere Göre Rossmann Mağazaları

Rossmann Hakkında

Şirketimiz 1972’de, Almanya’yı sağlık ve kişisel bakım ürünlerini bir arada sunan bir perakendecilik anlayışıyla tanıştıran Dirk Rossmann tarafından kurulmuştur ve Avrupa’daki perakendecilik alanında bilinen kalıpları yıkarak kısa sürede dünya devi haline gelmiştir. Bugün 4500’ü aşkın mağazamızda 50 bin çalışanımızla Almanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk ve Türkiye’de özgün konseptimizi eksiksiz uygulamaya ve müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

2009 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında, büyük şehir merkezlerini hedeflediğimiz mağazalaşma sürecine ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik. Türkiye’de sektörün en büyük markalarından biri konumuna geldik.

Özgün Drogeriemarkt (Kişisel Bakım, Kozmetik ve Sağlık Marketi) konseptine sahip mağazalarımızda cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, ev temizliği, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorilerinden ürünler bulunuyor.

Global ve yerel markaların ürünlerini müşterilerimize “uygun fiyatlarla” sunmak en temel ilkelerimizdendir. Bu ürünler arasında Rossmann Kalite Markaları olarak tanımladığımız, yaklaşık 40 markamız ve bu markalara bağlı 4 bine yakın ürünümüz de bulunuyor. Rossmann Kalite Markaları, üstün kalitelerinin yanı sıra çok uygun fiyatlarıyla da tüketicilerin dikkatini çekiyor.

Aynı kategorideki diğer markalar