En Yakın Şubesi
En Yakın Şubeler

Petrol Ofisi Esenler/İstanbul: Tekstilkent Petrol Ofisi

İstanbul Esenler'de bulunan Tekstilkent Petrol Ofisi, Petrol Ofisi'nin istasyon ağının bir parçası. Petrol Ofisi'nin İstanbul'da toplam 215 istasyonu bulunuyor. Açık adres: ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT CAD. NO:4A, ESENLER, İstanbul. Gitmeden önce istasyonu arayarak çalışma saatlerini teyit etmeniz zaman kazandırır.

Esenler, İstanbul

Adres ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT CAD. NO:4A, ESENLER, İstanbul Esenler · İstanbul Yol tarifi al
Telefon —
Web sitesi petrolofisi.com.tr

İstasyon hizmetleri

Engelli WC
AutoMatic Filo Yönetimi
Bebek Bakım Ünitesi
Oto Yıkama
Borusan EnBW BEŞ Araç Şarj Noktası
Market
Maxima Yağ Değişim Merkezi
Migros Jet
Mobil POS’la Öde-Geç
PO/GAZ
Öde-Geç
Positive Card
Tchibo Kahve
Mobil Öde Geç
Ulusal Taşıt Taşıma Sistemi (UTTS)

Konum ve ulaşım

ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT CAD. NO:4A, ESENLER, İstanbul Esenler / İstanbul
Yol Tarifi Al

Sık sorulan sorular

Petrol Ofisi Tekstilkent Petrol Ofisi nerede?

Petrol Ofisi Tekstilkent Petrol Ofisi, ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT CAD. NO:4A, ESENLER, İstanbul adresinde bulunmaktadır. İstasyon Esenler/İstanbul bölgesinde hizmet verir.

Petrol Ofisi Tekstilkent Petrol Ofisi kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstasyonun çalışma saatleri: Her gün 24 saat. Resmi tatillerde ve özel günlerde saatler değişebilir.

Petrol Ofisi Tekstilkent Petrol Ofisi hangi hizmetleri sunuyor?

Petrol Ofisi Tekstilkent Petrol Ofisi için paylaşılan hizmetler arasında Engelli WC, AutoMatic Filo Yönetimi ve Bebek Bakım Ünitesi yer alıyor. Tüm liste sayfadaki hizmetler bölümünde.

Tekstilkent Petrol Ofisi yakınında başka Petrol Ofisi istasyonu var mı?

Evet. Bu istasyona en yakın Petrol Ofisi istasyonları: Beşyüzevler Petrol Ofisi (1,6 km), Sultangazi Petrol Ofisi (1,7 km) ve Metris Yolu Petrol Ofisi (1,8 km).

İstanbul'da kaç Petrol Ofisi istasyonu var?

İstanbul'da toplam 215 Petrol Ofisi istasyonu bulunmaktadır. Tüm listeye İstanbul Petrol Ofisi istasyonları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Düzeltme öner

Tekstilkent Petrol Ofisi

Sorun ne?

Yanlış olan bilgileri aşağıda düzeltin. Ekibimiz her düzeltmeyi yayına almadan önce kontrol eder.

Bu form reCAPTCHA ile korunmaktadır; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Size en yakın şube bir dokunuş uzağınızda

Yol Tarifi