MediaMarkt

MediaMarkt


Popüler MediaMarkt Mağazaları


Şehirlere Göre MediaMarkt Mağazaları

MediaMarkt Hakkında

Avrupa'nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt olarak bilgisayar ve cep telefonlarından televizyon ve görüntü sistemlerine, ev sinema sistemlerinden fotoğraf makineleri ve kameralara, oyun konsollarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar bol çeşit ürünü mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerimize entegre olarak sunuyoruz.

CECONOMY’nin bünyesinde yer alan MediaMarktSaturn Perakende Grubu çatısı altında, 50 yılı aşkın birikimimiz ile 13 ülkede 1000’den fazla mağazamız ve 50 bini aşan çalışanımız ile hizmet veriyoruz. Türkiye dışında Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg ve İsveç’te bulunan mağazalarımız ile yıllık ortalama 2,5 milyar ziyaretçi ağırlıyoruz.

Türkiye’deki ilk mağazamızı 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtık. 2013 yılında ise online satış kanalımız mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdik. Bugün, 30 ilimizde 94 mağazamız, toplamda 230 bin metrekareyi aşan alanımız, 3.500 çalışanımız ve mediamarkt.com.tr ile yılda 300 milyonu aşkın ziyaretçi ağırlıyor, kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla uluslararası çok kanallı stratejimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Aynı kategorideki diğer markalar