Mackbear

Mackbear


Popüler Mackbear Şubeleri


Şehirlere Göre Mackbear Şubeleri

Mackbear Hakkında

2010 yılında kahve severler ile başlayan buluşmamız, global kahve dünyasında söz sahibi olmak için ilerleyen bir marka olarak devam ediyor. Gücünü kahve tutkusundan alan MackBear Coffee CO. misafirlerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetini yüksek kalite ve inovatif yaklaşım anlayışı ile geliştirip etkin operasyon ağıyla sahaya aktarıyor. “Stay Wild” felsefesini benimseyerek, misafirlerimiz ile doğal yaşam arasında kurmaya çalıştığı köprü ile günlük rutinlerimizin havasından uzaklaşmayı amaçlıyor.

Marka ruhunu ve duruşunu yansıtan yenilikçi ürün ve hizmet anlayışının yanı sıra sektörün ihtiyaçlarını farklı bir yorumla kahve tutkunlarının beğenisine sunarak alışılagelmişin dışında bir deneyim yaşatıyor. Bu açıdan özenle seçilmiş mağazalarımız ve konsept içerisinde değerlendirilebilecek tüm görsel ve işitsel unsurlar da bu ruha hizmet ediyor. Bu ruh ve kahve kültürünün bir araya gelmesi MackBear Coffee CO.‘yu bir marka olmaktan öte yaşam tarzı haline getiriyor. 7’den 70’e tüm yaş grubundaki misafirleriyle marka değerleri arasında benzersiz bir etkileşim kurması ilişkimiz açısından mevcut bağlılığımızın temelini oluşturuyor.

10 yıllık bu yolculukta kazanmış olduğu tecrübe ile ulusal pazardaki girişimini günümüz itibariyle ülkenin her bölgesinde devam ettiren MackBear Coffee CO., Kıbrıs ve İngiltere’de bulunan mağazaları ile birlikte global olarak misafirlerimize hizmet ve deneyimler sunuyor.

Aynı kategorideki diğer markalar