Çağdaş

Çağdaş


Popüler Çağdaş Mağazaları


Şehirlere Göre Çağdaş Mağazaları

Çağdaş Hakkında

Çağdaş, gerçek anlamda "Hem kaliteli hem hesaplı" bir süpermarket zinciridir. Tazeliği hissettirir, yöresel tat lezzetlerin gelişimini sağlar. Sağlıklı, kaliteli ve güvenli ürünleri, bol çeşit, temiz ve ferah iyi aydınlatılmış mağazalarda, bilinçli tüketicileri hedef alarak satışa sunar. Bunu eğitimli çalışanlarla yapmak ister. Yaşam kalitesini alışverişçisinden, çalışanına ve tedarikçisine kadar gözetir. Ülke ekonomisine katkısının farkındadır ve müşteri adına hesaplı alış veriş yapabilmenin önemini bilir. Fiyat rekabetinde kazancı "alırken" sağlar ve "sunarken" paylaşır.

Çağdaş Marketler, güvenilir bir markadır. Hem yerel ulusal hem de ulusal ve uluslararası bir çok marka arasında kapladığı alanı ve varmak istediği yeri, hedeflerini; istatistikler, gelişmeler, değişimler içerisinden yakından takip eder.

Türkiye genelinde hem ulusal hem öncü bir marka olmak, yaygın hizmet sunabilmek, değişim ve gelişimler içerisinde çağın gereği teknolojilerden ve beraberinde sağlayacağı hızdan maksimum ölçülerde yararlanmak ister. Bunu yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu anlayışla, mutlu alışverişçi yaratmak hedefiyle yapar

Aynı kategorideki diğer markalar